Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Pomysł na prezent ajurwedyjski od MOMA

Spis treści

W ciągu roku wiele jest okazji, aby się obdarowywać. Nawet drobiazg, który otrzymujemy od serca, wywołuje na naszej twarzy uśmiech. A może ciepło na sercu robi ci się, kiedy widzisz uśmiech na twarzy osoby, której to ty wręczasz prezent? Dla mnie taki błysk w oku, czasem wzruszenie – są bezcenne.
Jeśli szukasz pomysłu na prezent, zajrzyj na naszą stronę. Poniżej kilka propozycji zestawów na prezent ajurwedyjski,  które możesz skomponować – w zależności od budżetu, jakim dysponujesz. Już za niewielkie pieniądze znajdziesz u nas drobiazgi, które z pewnością ucieszą obdarowywaną osobę 🙂

Karty podarunkowe do sklepu MOMA

Prezenty wręczamy z różnych okazji. Czasami nie do końca znamy upodobania osoby, którą obdarowujemy, bądź nie wiemy, czy coś już posiada. Zdarza się również, że nie zawsze mamy odpowiednią ilość czasu, aby zrobić zakupy, bądź wymyślić, co chcielibyśmy sprezentować. 
Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby – voucher do sklepu MOMA AYURVEDA będzie wspaniałym wyborem! 
Jest jeszcze inna opcja – czasami chcemy dać drugiej osobie możliwość wyboru. Wówczas taki kupon podarunkowy będzie strzałem w dziesiątkę 😉 

Jeśli jesteś typem osoby, która jednak woli, aby prezent miał bardziej fizyczną formę, to zerknij poniżej. Znajdziesz tam po kilka inspiracji na prezent ajurwedyjski w kwotach: 50, 100, 150 i 200 zł. 

Nazwy produktów są podlinkowane pod zdjęciami.  Po kliknięciu nastąpi przeniesienie na stronę produktu, bądź do kategorii produktów, aby ułatwić ci wybór, jeśli produkt ma więcej wariantów. 

Pomysł na prezent ajurwedyjski za 50 zł

Jest wiele okazji i sytuacji, w których dysponujemy stosunkowo niewielkim budżetem. Jednak nie traktuj tego jako ograniczenia. Nasza oferta ajurwedyjskich i naturalnych produktów jest na tyle szeroka, że z pewnością wywołasz na twarzy obdarowywanej osoby uśmiech.  Książka plus kadzidło – dla lubiących czytać i poszerzać swoją wiedzę. Herbata plus przyprawa – dla lubiących ciepło i orientalne smaki. A może coś z kategorii kosmetyki?

Pomysł na prezent ajurwedyjski za 100 zł

W tej kwocie możesz pozwolić sobie na coś więcej. Połączenie ziół ajurwedyjskich, takich jak wzmacniająca i silnie odżywcza moringa z olejem do masażu – jako wyraz troski, z przesłaniem „Zrelaksuj się”. Podobne w odbiorze może być połączenie książki z kadzidłem i herbatą – na wieczór dla siebie. Jeśli ktoś lubi kuchnię, testowanie nowych smaków – znajdziesz wiele opcji, które ucieszą taką osobę. A może coś w temacie „zadbaj o swoje zdrowie”? Wtedy taki mini zestaw na odporność będzie strzałem w dziesiątkę. 

Pomysł na prezent ajurwedyjski za 200zł

Spośród wielu produktów na naszej stronie możesz wybrać kilka, które będą wspaniałym zestawem dla  osoby żyjącej w duchu ajurwedy, bądź ceniącej naturę i zdrowy tryb życia. Jeśli szukasz pomysłu na prezent ajurwedyjski w kwocie 200 zł, to zerknij na poniższe zdjęcia. Może znajdziesz tam inspirację 🙂
Udostępnij ten wpis:

Autor

Natalia
Natalia
Od kilku lat współtworzę MOMA Ayurveda. Poszerzam swoją wiedzę o naturalnych sposobach powrotu do wewnętrznej równowagi w duchu ajurwedy i dzielę się nią z Wami. Praca z treścią, merytoryka – to mój główny zakres kompetencji. Prywatnie – mama dwójki dzieci. Dobra książka i szydełko – to to, co pozwala mi złapać oddech. Jak tylko pozwala czas, to szukam wytchnienia w górach i ukojenia w morskich falach.
Inne polecane wpisy