Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Zespół Moma

Marcin

Założyciel
MomaAyurveda

Jestem sobą.
Kocham Matkę Ziemię 🙂 Staram się czerpać z autentycznych źródeł. Uczę się od Mędrców z Polinezji, Tybetu, Indii...
A także od mojej żony
i syna 🙂
Podróżuję w dalekie zakątki świata i w głąb siebie. Jestem optymistą
i wierzę, że z pomocą natury jesteśmy w stanie pomagać sobie
i innym 🙂
Hari Om

Monika

Współzałożycielka MomaAyurveda

Współzałożycielka MOMA Ayurveda. Wspieram męża i zespół w rozwoju i codziennym przekraczaniu wyzwań. Nauczycielka metody Spectrum of Creation®. Wierzę, że rozwijamy się nieustannie w coraz głębszym rozumieniu kim jesteśmy i po co tu jesteśmy. Prawdziwym motorem rozwoju jest pragnienie zrozumienia siebie i bycia lepszą wersją siebie w pełni swoich możliwości.

Natalia

Opiekunka Jakości


Od kilku lat współtworzę MOMA Ayurveda. Poszerzam swoją wiedzę o naturalnych sposobach powrotu do wewnętrznej równowagi w duchu ajurwedy i dzielę się nią z Wami. Praca z treścią, merytoryka – to mój główny zakres kompetencji. Prywatnie – mama dwójki dzieci. Dobra książka i szydełko – to to, co pozwala mi złapać oddech. Jak tylko pozwala czas, to szukam wytchnienia w górach i ukojenia w morskich falach.

Asia

Opiekunka Obsługi


Do zespołu MOMA dołączyłam, bo czuję że w życiu warto robić to, co się kocha. Staram się dbać o to, aby zamówienia naszych klientów trafiały do nich sprawnie, spakowane z dobrą energią i miłym słowem 🙂
Holistyczne podejście do zdrowia, życie w harmonii z Naturą, czerpanie z jej mądrości i darów, to coś co praktykuję w swoim życiu od wielu lat. Chętnie zagłębiam wiedzę o ajurwedzie. Jestem kobietą, żoną, matką dorosłych córek i nastolatka. Stale się uczę, doświadczam i rozwijam.

Sylwia

Opiekunka Wizerunku


W zespole MOMA jestem od niedawna. Rozwijam część wizerunkową firmy - zdjęcia, grafiki, filmiki oraz wszelkie projekty wizualne wychodzą spod mojej ręki 🙂 Spełniam się w wielozadaniowości. Jestem jednocześnie kobietą, żoną i mamą dwójki córek 🙂 Lubię wychodzić ze swojej strefy komfortu i stawiać sobie nowe wyzwania. Kocham las i to w nim zawsze znajduję odpoczynek.