Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Współpraca w social mediach

Interesujesz się ajurwedą lub tematyką prozdrowotną i prowadzisz własne social media, piszesz bloga lub nagrywasz filmy na youtube? Zapraszamy Cię do współpracy 🙂

Co możemy zaoferować?

Elastyczność

Nie narzucamy formy współpracy. Zawsze ustalamy ją indywidualnie tak, aby dwie strony czuły się komfortowo 🙂

Wsparcie

Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, katalog produktów, zdjęcia produktów do zamieszczenia na stronie i wiele innych.

Rabaty i promocje

Dla Ciebie oraz Twoich obserwatorów mamy korzystny program partnerski, który daje zniżki obu stronom 🙂

Zobacz z kim współpracujemy 🙂

Agni Ajurweda
"Prowadzimy Szkołę Ajurwedy. Wkładamy serce w to, żeby Ajurweda była zrozumiała i dostępna"
Kobieta Holistycznie
"Ekspertka od spokojnej głowy i pięknego, zdrowego ciała, mgr Psychodietetyki, Holistyczna Terapeutka, 8 lat w Medycynie Holistycznej"
Kącik Ajurwedy
"Swoim podopiecznym pokazuję, jak można żyć w zgodzie z Ajurwedą, jak dbać o siebie i innych i jak gotować, by to jedzenie było lekarstwem, a nie trucizną."
Chata Joga
"Joga jest dla nas narzędziem, które pomaga wracać do samych siebie."
Zapach Ziemi
"Zielarka i muzykoterapeutka. Czytam Tarota, trzymam Kręgi Kobiet i lubię kakao."
Holistycznie do życia
"Jestem dyplomowaną Terapeutką i Konsultantką Ajurwedy, w magiczny sposób łączę tradycję ajurwedy z nowoczesnym podejściem do zdrowia ciała i umysłu."

Zalety naszych produktów

Z Auroville w Indiach​

Auroville to międzynarodowe miasto w płd. Indiach. mająca na celu promowanie ludzkiej jedności, duchowego wzrostu i zrównoważonego rozwoju. Osoby mieszkające w Auroville wierzą, że istnieje głęboki związek pomiędzy żywnością, społecznością i rolnictwem.

Green Super Foods

Zielone super-pożywienie zwane „Green superfoods” jest „super” ponieważ przewyższa inne zielone warzywa i całą żywność bogactwem składników odżywczych i ich działaniem. Są one kompletną dawką tysięcy elementów odżywczych. 

Ayurveda

My i nasze produkty aktywnie propagują Ajurwedę –  najstarszy, jednolity system lekarski zajmującym się zasadami zdrowego trybu życia. Zaopatrujemy lekarzy i konsultantów ajurwedyjskich.

Organic

Nasze zioła posiadają certyfikat Organic nadawany przez Aditi Organic Certifications Pvt. Ltd, nr akredytacji NPOP/NAB/0017.

Fair Trade

Produkcja na naszych farmach posiada gwarancje uczciwego wynagradzanie, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności.

Produkowane natrualnie

Farmy, na których hodowane są nasze zioła i spirulina stosują wyłącznie naturalne techniki i procesy. Spirulina jest np. suszona na słońcu. Dzięki temu nasze produkty mają bardzo wysoką jakość.

Skontaktuj się z nami
i zacznijmy współpracę

Formularz kontaktowy