Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Zostań naszym dystrybutorem

Prowadzisz zielarnię, sklep lub eko drogerię? Zastanawiasz się nad poszerzeniem oferty o wysokiej jakości produkty pro zdrowotne z kategorii MEDYCYNA AJURWEDYJSKA? 

Co możemy zaoferować?

Zamówienia

Brak minimum logistycznego.
Wysyłka max w 24 h. Gwarantujemy sprawny kontakt i szybką obsługę.

Dostawa

Oferujemy darmową dostawę dla zamówień już od 500 zł brutto.

Program Partnerski Moma

Dzięki niemu możesz uzyskać korzystniejsze warunki handlowe. Marżę uzależniamy od obrotu kwartalnego.

Rabaty

Dajemy możliwość negocjowania indywidualnych rabatów. 

Wsparcie

Możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, katalog produktów, zdjęcia produktów do zamieszczenia na stronie i wiele innych.

Turkusowa organizacja

Jesteśmy turkusową organizacją, grupą przyjaciół tworzących wspólnie Moma Ayurveda. Poznaj nas i naszą pasję.

Zalety naszych produktów

Z Auroville w Indiach​

Auroville to międzynarodowe miasto w płd. Indiach. mająca na celu promowanie ludzkiej jedności, duchowego wzrostu i zrównoważonego rozwoju. Osoby mieszkające w Auroville wierzą, że istnieje głęboki związek pomiędzy żywnością, społecznością i rolnictwem.

Green Super Foods

Zielone super-pożywienie zwane „Green superfoods” jest „super” ponieważ przewyższa inne zielone warzywa i całą żywność bogactwem składników odżywczych i ich działaniem. Są one kompletną dawką tysięcy elementów odżywczych. 

Ayurveda

My i nasze produkty aktywnie propagują Ajurwedę –  najstarszy, jednolity system lekarski zajmującym się zasadami zdrowego trybu życia. Zaopatrujemy lekarzy i konsultantów ajurwedyjskich.

Organic

Nasze zioła posiadają certyfikat Organic nadawany przez Aditi Organic Certifications Pvt. Ltd, nr akredytacji NPOP/NAB/0017.

Fair Trade

Produkcja na naszych farmach posiada gwarancje uczciwego wynagradzanie, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności.

Produkowane natrualnie

Farmy, na których hodowane są nasze zioła i spirulina stosują wyłącznie naturalne techniki i procesy. Spirulina jest np. suszona na słońcu. Dzięki temu nasze produkty mają bardzo wysoką jakość.

Skontaktuj się z nami
i zacznijmy współpracę

Formularz kontaktowy