Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Dr Dhananji i Dr Kushan

Dr Dhananji

Od kilku lat zaopatrujemy w Polsce w nasze zioła Dr Dhananji, która jest lekarką tradycyjnej medycyny ajurwedyjskiej z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem na Sri Lance i w Europie. Specjalizuje się w terapiach Panchakarma. Dyplom uzyskała w 2008 roku w National Institute of Ayurveda (NIA) Jaipur, Indie.

Wiedza o medycynie ajurwedyjskiej, którą posiada Dr Dhananji jest przekazywana przez jej przodków z pokolenia na pokolenie.

Od 2013 roku pomaga ludziom w Europie poprawić lub utrzymać swój dotychczasowy stan zdrowia. Z wielkim zaangażowaniem poświęca się pracy dydaktycznej i rozpowszechnianiu wiedzy poprzez wykłady oraz warsztaty.

Dr Kushan

Dr Kushan to wszechstronny lekarz o wieloletnim międzynarodowym doświadczeniu. Specjalizuje się w zranieniach i oparzeniach oraz terapiach Panchakarma, . Wspólnie z Dr Dhananji od 2013 roku rozpowszechniania medycynę ajurwedyjską w Europie .

Kontynuuje rodzinną tradycję lekarzy ajurwedyjskich jako przedstawiciel 10 pokolenia. Specjalizację medyczną w zakresie leczenia Panchakarmą uzyskał w 2008 roku w National Institute of Ayurveda (NIA) Jaipur, Indie.

Na ten moment Dr Dhananji wraz z mężem Dr Kushanem  kierują swoje życie i pracę podtrzymaniu i przekazaniu wiedzy na temat medycyny ajurwedyjskiej kolejnym pokoleniom.

Ceylon Ayurveda

Dr Dhananji i Dr Kushan prowadzą konsultacje ajurwedyjskie w przepięknym miejscu – w Ceylon Ayurveda w Bielsku Białej, u podnóża Beskidu Śląskiego. Piękny widok gór towarzyszy tam każdego dnia  i jest stałym elementem terapeutycznego krajobrazu 🙂 

Wiedza i doświadczenie, którymi dzielą się lekarze i terapeuci z Ceylon Ayurveda, są przekazywane na Sri Lance z pokolenia na pokolenie od kilku tysięcy lat. Dzielenie się tą prastarą nauką o życiu oraz pomaganie innym jest główną misją zespołu. 

Siedziba Ceylon Ayurveda w Bielsku Białej
Gabinet masażu
Zespół Ceylon Ayurveda
Ceylon Ayurveda wewnątrz
Ceylon Ayurveda wewnątrz

Więcej informacji jest dostępnych w zakładce „Ceylon Ayurveda” . 
Zapraszamy!

Galeria zdjęć