Aursopirul_Moma_Ayrveda_aylaczny_dystrybutor

MOMA (Monika i Marcin)

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Spiruliny Crunchy i preparatów ziołowych Aurospirul w Polsce. Osobiście regularnie sprawdzamy źródło ich pochodzenia dzięki czemu mamy pewność, że są one najwyższej jakości, w pełni naturalne i hodowane w sposób ekologiczny. Sami od lat chrupiemy Crunchy korzystając z jej dobroczynnych właściwości.

AUROSPIRUL już od ponad 20 lat jest uznaną marką w krajach azjatyckich i Australii. Teraz dzięki MOMA staje się ona znana w Polsce.

Naszym mottem są słowa Hipokratesa: „Spraw, by Twoje jedzenie było Twoim lekarstwem, a Twoje lekarstwo Twoim pożywieniem.” Zgodnie z jego zaleceniem bardzo uważnie dobieramy produkty do naszej oferty.

Oferujemy produkty roślinne o działaniu prozdrowotnym, spełniające rygorystyczne normy jakości i standardy Fair Trade.

Współpracujemy ze sklepami ze zdrową żywnością, zielarniami, aptekami, centrami sportowymi oraz gabinetami rehabilitacyjnymi na terenie kraju jak i za granicą.

Jako terapeuci i podróżnicy o holistycznym spojrzeniu na zdrowie i funkcjonowanie człowieka staramy się łączyć nasze pasje z prowadzoną działalnością. Nieustannie pogłębiamy wiedzę na temat ajurwedy i naturopatii tak, by jeszcze lepiej móc pomagać innym.

Masaże, warsztaty, zajęcia, terapia: suryaya.com.
Zapraszamy na bloga podróżniczego: garlicpapaya.com.

Zespół MOMA