Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.
Regulamin sklepu
ZASADY OGÓLNE
Regulamin określa zasady korzystania, przez Użytkowników i Nabywców, ze Sklepu Internetowego, dostępnego pod adresem www.momaayurveda.com, prowadzonego przez Sprzedawcę. Postanowienia i warunki zawarte w niniejszym Regulaminie są podstawą i częścią składową wszystkich umów dotyczących sprzedaży i dostarczenia produktów i usług zawartych pomiędzy Sprzedawcą a Nabywcą. Regulamin udostępniany jest na stronie internetowej Sklepu w sposób umożliwiający Nabywcom jego pozyskiwanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany oraz uzupełniania treści niniejszego Regulaminu ilekroć uzna to za stosowne. Każda taka zmiana obowiązywać będzie od momentu jej publikacji w Sklepie. Regulamin w nowym brzmieniu korzysta z domniemania jego akceptacji, jeśli kontynuujesz korzystanie z naszych usług po dniu opublikowania w Sklepie wprowadzonej do Regulaminu zmiany.
Dane do bezpośredniej komunikacji ze Sprzedawcą (adresowe,kontaktowe i reklamacyjne):
- Moma Ayurveda Marcin Skowroński
- ul.Boczna 6, 64-117 Jezierzyce Kościelne
- e-mail: moma@momaayurveda.com
- tel. +48 575 889 656, +48 661 889 656 ( od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 – 16:00 )
1. Definicje
- Regulamin – niniejszy Regulamin Sklepu internetowego www.momaayurveda.com
- Sprzedawca – MOMA AYURVEDA Marcin Skowroński, z siedzibą ul. Boczna 6, 64-117 Jezierzyce Kościelne.
NIP: 697-156-44-41, Regon: 301408886, który prowadząc działalność gospodarczą dokonuje w ramach Sklepu sprzedaży towarów lub świadczenia usług. - Sklep Internetowy ( dalej także jako „Sklep” ) – zbiór stron internetowych i narzędzi informatycznych (serwis internetowy) zarządzanych przez Sprzedawcę i pozwalających Nabywcom na zawieranie Umów sprzedaży lub Umów o świadczenie usług, dostępną pod adresem www.momaayurveda.com
- Umowa zawarta na odległość – umowa zawarta między Nabywcą a Sprzedawcą w ramach Sklepu bez fizycznej obecności stron, przy użyciu środków porozumiewania się na odległość.
- Użytkownik – użytkownik Internetu, korzystający ze Sklepu, nabywający lub zamierzający nabyć towary lub usługi prezentowane przez Sprzedawcę za pośrednictwem Sklepu.
- Nabywca – Użytkownik, który w ramach Sklepu zawarł Umowę sprzedaży lub Umowę o świadczenie usług.
- Umowa sprzedaży – umowa zawarta w Sklepie na zasadach wynikających z Regulaminu pomiędzy Sprzedawcą a Nabywcą, której przedmiotem jest sprzedaż na rzecz Nabywcy rzeczy.
- Umowa o świadczenie usług – umowa zawarta w Sklepie na zasadach wynikających z Regulaminu pomiędzy Sprzedawcą a Nabywcą, której przedmiotem jest świadczenie przez Sprzedawcę na rzecz Nabywcy usługi lub usług.
- Umowa – obejmuje Umowę sprzedaży oraz Umowę o świadczenie usług.
- Konto – miejsce oznaczone indywidualną nazwą oraz hasłem, w ramach którego gromadzone są dane Nabywcy.
- Formularz rejestracji – formularz dostępny na stronie Sklepu, umożliwiający złożenie Zamówienia oraz zawarcie Umowy Sprzedaży.
- Koszyk – funkcjonalność Sklepu pozwalająca na gromadzenie przez Nabywcą produktów do zakupu, a także wprowadzania i/lub modyfikacji szczegółów Zamówienia, tj.dane odbiorcy, dane sposobu dostawy oraz sposoby płatności.
- Produkt – rzecz fizyczna lub usługa dostępna w ofercie Sklepu oraz będąca przedmiotem Umowy sprzedaży zawieranej pomiędzy Nabywcą a Sprzedawcą.
- Usługa – usługa świadczona przez Usługodawcę drogą elektroniczną na zasadach określonych w Regulaminie za pośrednictwem Sklepu.
- Zamówienie – oświadczenie woli Nabywcy zmierzające do zawarcia Umowy Sprzedaży ze Sprzedawcą za pośrednictwem formularza zamówienia dostępnego na stronie Sklepu.
- Formularz zamówienia – interaktywny formularz dostępny na stronie Sklepu , umożliwiający złożenie zamówienia oraz zawarcie Umowy Sprzedaży.
- Materiały – informacje zawarte na stronach internetowych Sklepu, m.in. nazwy i opisy oraz zdjęcia i ilustracje graficzne towarów, oznaczenia producentów towarów.
2. Ogólne warunki korzystania ze Sklepu
- Nabywca będący osobą fizyczną może korzystać ze Sklepu pod warunkiem posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych.
- Nabywca nie będący osobą fizyczną może korzystać ze Sklepu za pośrednictwem osób upoważnionych do działania w jego imieniu.
- Nabywca może korzystać ze Sklepu za pośrednictwem urządzeń komunikujących się z Internetem (komputer, telefon), z wykorzystaniem przeglądarki internetowej z aktywną funkcją zapisywania plików Cookies oraz obsługującą JavaScript. Z dostępem do poczty elektronicznej.
- Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane podaniem przez Nabywcę nieprawdziwych, nieaktualnych lub niepełnych danych podczas rejestracji i dokonywania zakupów oraz nieprzestrzeganiem przez Nabywcę warunków Regulaminu. Dane podawane przez Nabywcę nie mogą naruszać przepisów aktualnie obowiązującego prawa oraz dóbr osobistych i praw osób trzecich.
- Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy, w tym niezgodny z Regulaminem, sposób korzystania ze Sklepu przez Nabywcę oraz wynikające z tego konsekwencje.
- Nazwy producentów i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach sklepu wyłącznie w celach informacyjnych.
- Wykorzystywanie przez Nabywcę nazwy Sprzedawcy, logo Sklepu, Materiałów oraz innych niż Materiały składników Sklepu (w tym elementów graficznych Sklepu oraz układu i kompozycji Sklepu – tzw. layout) jest zabronione za wyjątkiem sytuacji wyraźnie wskazanych w Regulaminie lub gdy korzystanie ze wskazanych w niniejszym punkcie przedmiotów praw autorskich oraz przedmiotów własności przemysłowej jest możliwe na podstawie wyraźnej pisemnej zgody Sprzedawcy.
- Zabronione jest podejmowanie przez Nabywcę jakichkolwiek działań zmierzających do odtworzenia Sklepu, w tym w szczególności na stronach internetowych i w domenach internetowych powiązanych z Nabywcą.
- Użytkownik zobowiązany jest do nieujawniania osobom trzecim swojego loginu i hasła dostępu, wykorzystywanego do logowania w Sklepie.
- Jeżeli strony Sklepu funkcjonują niepoprawnie, występują błędy, martwe linki oraz inne nieprawidłowości w działaniu, koniecznie nas o tym poinformuj.
3. Rejestracja w Sklepie
- Umowę mogą zawierać zarejestrowani oraz niezarejestrowani w Sklepie Nabywcy.
- W przypadku osoby prawnej oraz jednostki organizacyjnej nie posiadającej osobowości prawnej, rejestracji w Sklepie a także wszystkich dalszych czynności tego podmiotu w Sklepie, może dokonać wyłącznie osoba, która jest umocowana do dokonywania w imieniu tego podmiotu wszelkich czynności związanych z rejestracją oraz do wykonywania wszelkich praw i obowiązków tego podmiotu jako Nabywcy.
- Sprzedawca może żądać uwiarygodnienia przez Nabywcę jego danych, w tym w przypadku aktualizacji danych Nabywcy, poprzez przesłanie do Sprzedawcy wymaganych dokumentów.
- W przypadku jakiejkolwiek zmiany danych Nabywcy podanych podczas rejestracji Nabywca powinien je zaktualizować przed kolejną sprzedażą, korzystając z odpowiedniego formularza dostępnego w Sklepie.
- Z chwilą rejestracji, w Sklepie tworzone jest konto Nabywcy, stanowiące zbiór zasobów, w którym gromadzone są informacje o Nabywcy oraz o jego działaniach w ramach Sklepu w związku z zawieranymi Umowami. W ramach swojego konta Nabywca ma m.in. dostęp do historii swoich zamówień w Sklepie.
- Użytkownik zobowiązany jest do nieujawniania osobom trzecim swojego loginu i hasła dostępu, wykorzystywanego do logowania w Sklepie.
4. Składanie zamówień – zawarcie umowy
- Nabywca ma możliwość dokonywania zamówień w Sklepie w trybie 24 godzin/ 7 dni w tygodniu/ 365 dni w roku z zastrzeżeniem pozostałych postanowień Regulaminu, w szczególności postanowień dotyczących przerw technicznych.
- Produkty są produktami pochodzenia naturalnego, dlatego mogą wykazywać uwarunkowane naturalnie zmiany co do kształtu lub koloru, nie stanowi to jednak żadnej wady, ani nie wpływa na wartość produktu.
- Zamówienia są przyjmowane przez stronę internetową www.momaayurveda.com, mailowo: moma@momaayurveda.com oraz telefonicznie.
- Koniecznym warunkiem realizacji zamówienia jest podanie prawdziwego adresu zamieszkania, telefonu oraz adresu e-mail. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych, Sprzedawca zastrzega sobie prawo do niewysłania towaru.
- Zgodnie ze zmianą przepisów od dnia 1.01.2020 roku, w przypadku chęci otrzymania faktury, prosimy o podanie informacji na ten temat i numeru NIP w momencie składania zamówienia.
- Dokonując zamówienia towaru, Nabywca potwierdza chęć jego nabycia od Sprzedawcy na warunkach określonych w Regulaminie. Sprzedawca jest upoważniony przyjąć ofertę zamówienia w przeciągu dwóch tygodni od jego nadejścia. Przyjecie może nastąpić pisemnie lub poprzez zaopatrzenie Nabywcy w towar.
- Złożenie zamówienia stanowi ofertę w rozumieniu kodeksu cywilnego, złożoną przez Nabywcę Sprzedawcy. Po otrzymaniu zamówienia Sprzedawca weryfikuje czy zamówienie zostało złożone prawidłowo (zgodnie z Regulaminem). W przypadku stwierdzenia przez Sprzedawcę, iż zamówienie zostało złożone nieprawidłowo, Sprzedawca poinformuje o tym Nabywcę.
- Po złożeniu prawidłowego zamówienia, Sprzedawca przesyła niezwłocznie Nabywcy informację o przyjęciu zamówienia na adres poczty elektronicznej (e-mail) podany przy składaniu zamówienia lub podczas rejestracji.
- Umowa zostaje zawarta z chwilą przesłania Nabywcy przez Sprzedawcę informacji o przyjęciu zamówienia.
- Realizacja przyjętego zamówienia rozpoczyna się: – w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze,- z chwilą złożenia zamówienia przez Nabywcę,- w przypadku zamówień płatnych przelewem – z chwilą wpływu środków na konto Sklepu,
- w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową – z chwilą autoryzacji transakcji.
- W przypadku Umowy o świadczenie usług Sprzedawca powiadomi Nabywcę o minimalnym okresie, na jaki ma być zawarta Umowa jeśli dotyczyć ona będzie świadczenia ciągłego lub okresowego.
- Zawarcie umowy następuje z zastrzeżeniem prawidłowego i punktualnego zaopatrzenia w towar przez dostawcę. Ma to miejsce w przypadku, gdy niedostarczenie dostawy wynika z winy producenta.
- W przypadku, gdy świadczenie nie może zostać zrealizowane z braku towaru, Nabywca zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Nabywca jest informowany o stanie zamówienia. Nabywca ma możliwość zadecydowania o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Zwrot kwoty zamówienia w razie jej wcześniejszego wpłynięcia nastąpi bezzwłocznie, jeżeli Nabywca zdecyduje się zrezygnować z tego zamówienia.
5. Płatności
- Wszystkie ceny w Sklepie podawane są w złotych polskich lub w euro (w zależności od wybranej waluty), są cenami brutto i zawierają podatek VAT w wysokości wynikającej z odrębnych przepisów. Koszty dostawy towaru/usługi do Użytkownika podane są oddzielnie. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Nabywcę zamówienia.
- Użytkownik dokonuje zakupu towaru oraz zamówienia usługi według cen oraz wysokości kosztów dostawy obowiązujących w chwili złożenia zamówienia. Wysokość kosztów dostawy uzależniona jest od sposobu dostawy wybranego przez Nabywcę.
- Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz wysokości kosztów dostawy, w szczególności w przypadku zmiany cenników usług świadczonych przez podmioty realizujące dostawy. Postanowienie to nie dotyczy zamówień już realizowanych.
- Przy podawanych w Internecie cenach i wysokościach rabatów podanych w prospektach i pismach reklamowych zastrzega się możliwość zaistnienia pomyłki. Wszystkie oferty Sprzedawcy są niewiążące.
- Płatności za nabyte w Sklepie przez Nabywcę towary lub zamówione usługi (cena oraz koszty dostawy) dokonywane są za pomocą narzędzi płatniczych udostępnianych w Sklepie oraz na zasadach określonych przez Sprzedawcę.
- Nabywca może dokonać płatności przelewem, kartą kredytową lub inną metodą, wykorzystując dostępne sposoby płatności za pośrednictwem Przelewy24/ Dotpay. Sprzedawca jest zobowiązany do przesłania zamówionego towaru po otrzymaniu płatności.
- W przypadku wysłania przez Sprzedawcę towaru przed otrzymaniem płatności za niego, pozostaje on prawnie własnością Sprzedawcy do czasu całkowitej zapłaty.
- W przypadku zaistnienia opóźnień w dokonaniu płatności, Nabywcy zostaną naliczone prawnie ustalone odsetki w wysokości 5%. Sprzedawca zastrzega sobie prawo podniesienia kosztów opóźnienia płatności.
- Prawo do wzajemnych roszczeń przysługuje Nabywcy jedynie wtedy, jeśli jego zarzuty zostaną potwierdzone prawnie, są bezsporne lub uznane przez Sprzedawcę.
- Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.
6. Dostawa / Czas dostawy / Koszt dostawy
- Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Nabywcę i określony w zamówieniu sposób.
- Dostawa następuje na adres wskazany przez Nabywcę.
- Przesyłki dostarcza firma kurierska.
- Czas dostawy po jakim Nabywca otrzyma zamówione towary = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.
- Podstawowy czas realizacji zamówienia trwa 2 dni robocze, o zmianie czasu realizacji bądź niemożności zrealizowania zamówienia Nabywca informowany jest telefonicznie bądź drogą elektroniczną.
- Dokładamy starań, aby termin dostarczenia przesyłki nie przekraczał 10 dni roboczych.
- Koszt przesyłki uzależniony jest od wartości zamówienia, sposobu płatności, sposobu dostawy, kosztów opakowania oraz kraju docelowego.
- W przypadku zamówienia o dużym ciężarze Sprzedawca ma prawo do obliczenia innej kwoty przesyłki zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej oraz poinformowania o tym Nabywcy.
- Wysyłka poza granicę Polski odbywa się po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu kosztów przesyłki. Wszelkie typowe dla danego kraju opłaty związane ze sprowadzeniem towaru i opłaty celne są uiszczane przez Nabywcę.
- Nabywca powinien dokonać sprawdzenia stanu towaru po dostarczeniu przesyłki i w obecności przedstawiciela podmiotu realizującego dostawę (kurier, operator pocztowy, etc.).
- Sprzedawca nie odpowiada za niedostarczenie towaru z przyczyn leżących po stronie Nabywcy – np. wskutek wskazania nieprawidłowego adresu dostawy.
7. Reklamacje
- Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Nabywcy towar wolny od jakichkolwiek wad w tytule rzeczowym i prawnym. Oferowane produkty są produktami pochodzenia naturalnego, stąd też mogą wykazywać uwarunkowane naturalnie zmiany co do kształtu, koloru i/lub wagi, nie stanowi to jednak żadnej wady, ani nie wpływa na wartość produktu.
- Nabywca może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące Umowy. Reklamację należy składać w formie elektronicznej za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w Sklepie lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Nabywcy, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Nabywcy, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, paragon lub fakturę potwierdzającą zakup.
- Sprzedawca może odmówić rozpatrzenia reklamacji jeśli wskazane przez Nabywcę dane nie będą wystarczające do rozpatrzenia reklamacji, w tym ustalenia Umowy, której reklamacja dotyczy lub danych umożliwiających kontakt z Nabywcą.
- Reklamacja powinna zostać rozpatrzona w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedawcę poprawnie złożonej reklamacji.
- O rozstrzygnięciu reklamacji Nabywca zostanie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź poczty tradycyjnej.
- UWAGA!!! Przed zgłoszeniem reklamacji prosimy o kontakt, gdyż w przypadku nieuzasadnionej reklamacji Nabywca zostanie obciążony kosztami wysyłki.
- Jeżeli po otrzymaniu towaru Nabywca znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych. Gwarancja nie obowiązuje, jeśli Nabywca nie wykazał firmie MOMA AYURVEDA ewidentnej wady towaru w przewidzianym terminie.
- W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do Sprzedawcy Nabywca powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres:
MOMA AYURVEDA Marcin Skowroński, ul. Boczna 6, 64-117 Jezierzyce Kościelne - Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych na inny adres niż wskazany w tym paragrafie.
- Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
- Po uznaniu reklamacji Sklep prześle towar pełnowartościowy lub inny z oferty. Jeśli to nie będzie możliwe, Sklep zwróci pieniądze.
- Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sprzedawca zwraca natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.
8. Rezygnacja i zwrot towaru
- Nabywca ma możliwość odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki, a gdy Umowa dotyczyła usługi – w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy o świadczenie usług, odsyłając towar w oryginalnym opakowaniu. O terminowości zwrotu decyduje data stempla pocztowego na przesyłce zwrotnej.
- Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli spełnisz poniższe warunki:
- produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
- produkt zwracany jest w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym, jeśli takie posiadał,
- do zwracanego produktu dołączona jest faktura/paragon.
- Powyższe prawo do rezygnacji i zwrotu nie przysługuje Nabywcy w następujących przypadkach:
- jeśli pomiędzy Sprzedawcą, a Nabywcą została zawarta umowa o świadczeniu usług, których świadczenie rozpoczęło się przed upływem 14-dniowego terminu, o którym mowa w punkcie 12,
- po usunięciu przez Nabywcę oryginalnego opakowania towaru,
- jeśli Nabywca zakupił towar lub usługi, sporządzone na specjalne życzenie Nabywcy i wyraźnie odpowiadające jego osobistym potrzebom. Taki towar ze względu na swoje właściwości nie może zostać odesłany.
- kiedy zamówiony towar może szybko ulec zepsuciu, lub gdy minęła data upływu jego przydatności do spożycia.
- Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni.
- Nabywca odpowiada materialnie za powstałe uszkodzenie towaru z chwilą wejścia w jego posiadanie. Nabywca powinien sprawdzać otrzymany towar bardzo ostrożnie. Utrata wartości towaru spowodowana innym niż zwykłe sprawdzenie towaru i użycie jego, powoduje, iż nie może on już być sprzedany jako „nowy”, w takim przypadku Nabywca pokrywa koszty utraty wartości towaru.
- W przypadku, gdy zwrócisz nam produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, będziemy zmuszeni odesłać go na Twój koszt.
9. Przeniesienie ryzyka
- Ryzyko przypadkowej straty lub przypadkowego uszkodzenia towaru przechodzi na Nabywcę dopiero wraz z przekazaniem towaru. Przekazanie ma miejsce również wtedy, gdy Nabywca zwleka z przyjęciem towaru.
- W przypadku przesłania przez Sprzedawcę towaru na życzenie Nabywcy w inne miejsce, przeniesienie ryzyka na Nabywcę następuje z chwilą przekazania przez Sprzedawcę towaru spedytorowi lub innej osobie czy instytucji zajmującej się przesyłaniem towarów.
10. Zastrzeżenie własności
- Dostarczony towar pozostaje własnością Sprzedawcy aż do chwili całkowitej zapłaty za niego.
- Nabywca jest zobowiązany ostrożnie obchodzić się z towarem. Nabywca jest zobowiązany używać i stosować produkty ściśle według załączonych wskazówek na opakowaniu lub w dołączonej ulotce.
- Aż do chwili całkowitej zapłaty za towar, Nabywca ma obowiązek powiadomić niezwłocznie Sprzedawcę o dostępie do niego osób trzecich, na przykład w razie zajęcia towaru, albo w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń lub zniszczenia towaru. Podobnie ma obowiązek aż do chwili zapłaty za towar bezzwłocznie zgłosić Sprzedawcy zmianę posiadacza towaru lub zmianę swojego miejsca zamieszkania.
11. Przerwy techniczne
- Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do Sklepu spowodowany czynnikami niezależnymi od Sprzedawcy oraz wynikającymi z tego konsekwencjami.
- Sprzedawca zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do Sklepu spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub pracami nad polepszeniem funkcjonalności Sklepu. Jednocześnie Sprzedawca zobowiązuje się do dołożenia wszelkich starań, by wspomniane przerwy odbywały się w godzinach nocnych i trwały jak najkrócej.
12. Poufność
- Podane przez Użytkowników dane osobowe Sprzedawca zbiera i przetwarza zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z Polityką Prywatności, którą możesz znaleźć na naszej Stronie.
- Mamy na uwadze, że Użytkownik może przekazać nam pewne informacje zarówno techniczne, finansowe, jak i dane osobowe poufne dla Użytkownika.
- Będziemy mieli na uwadze wartość i poufną naturę takich informacji. Niniejszym zgadzamy się na traktowanie otrzymanych informacji, jako ściśle poufne i niniejszym zobowiązujemy się do nie ujawniania ich stronom trzecim, jeśli nie są one zobowiązane także wobec nas do zachowania poufności i tylko wyłącznie, w wypadku gdy jest to absolutnie konieczne do zabezpieczenia funkcjonowania Sklepu.
- W szczególności chodzi o informacje na temat Użytkownika, jego/jej aktywności gospodarczej, produktów, technologii, projektów i pomysłów, zarówno finansowych, jak i technicznych, które mogą być nam dostarczone poprzez Użytkowników bezpośrednio w związku z dostarczaniem im usługi. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat zawarte są w naszej Polityce Prywatności.
- Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej pod adresem www.momaayurveda.com
13. Klauzula
- Jeśli którakolwiek z klauzul niniejszego Regulaminu zostanie uznana przez sąd lub inny kompetentny organ za nieważną lub nie egzekwowalną w całości lub w części, niniejszy Regulamin będzie uznany za ważny w odniesieniu do pozostałych klauzul i w odniesieniu do ważnego i egzekwowalnego fragmentu wadliwej częściowo klauzuli.
14. Kwestie Sporne
- W celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości, czy złożenia jakichkolwiek ewentualnych reklamacji bardzo prosimy o kontakt z nami pod adresem moma@momaayurveda.com. Problem postaramy się rozwiązać na drodze polubownej.
- Wszelkie spory wynikające z umów zawartych pomiędzy Sprzedającym a Nabywcą, w tym powstające w związku z zastosowaniem niniejszego Regulaminu, których nie uda się rozstrzygnąć polubownie, będą rozstrzygane przez sąd powszechny właściwy dla siedziby Sprzedawcy.
- Miejscem wykonania zobowiązania i właściwością terytorialną sądu jest dla obu stron siedziba Sprzedawcy, o ile nie zostało na drodze prawnej ustalone inaczej.
- Do wszystkich umów ma zastosowanie polskie prawo. Obowiązuje to również w przypadku, gdy Nabywca ma swoją siedzibę za granicą.
15. Postanowienia końcowe
- Nabywca jest zobowiązany do zapoznania się z treścią Regulaminu i każdorazowo związany jest jego postanowieniami w chwili dokonywania zamówienia.
- Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim.
- Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu. Zmiana wchodzi w życie z chwilą opublikowania zmienionego Regulaminu na stronie Sklepu. Zmiana Regulaminu nie dotyczy Umów zawartych przed wejściem w życie nowego Regulaminu.
Życzymy udanych zakupów!
Zespół MOMA AYURVEDA