Kurier

Koszt przesyłki zwykłej – 15,5 zł. Koszt przesyłki pobraniowej – 19 zł. To najszybszy i najwygodniejszy sposób dostawy dla większości naszych klientów. Zamówienie dostarcza kurier pod wskazany adres. 98% zamówień jest dostarczanych już w kolejny dzień roboczy po nadaniu przesyłki. Gdy przesyłka jest w drodze, klient dostaje wiadomość e-mail z nr listu przewozowego pozwalający śledzić swoje zamówienie.

Paczkomaty InPost

Koszt przesyłki zwykłej – 15,5 zł. Koszt przesyłki pobraniowej – 19 zł. Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, stworzonych do bezkolejkowego odbioru i nadawania przesyłek. Są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Czas dostawy 24-48h. Znajdź najbliższy paczkomat w Twojej okolicy: Kliknij Tutaj Do korzystania z sytemu nie jest wymagana rejestracja, wystarczy adres e-mail oraz nr telefonu komórkowego. Tracking przesyłek do paczkomatów: Kliknij Tutaj

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy po uprzednim kontakcie telefonicznym +48 661 889 656

Jak uzyskać darmową dostawę?

Przy zakupach na kwotę minimum 200 zł my ponosimy koszty wysyłki (można wybrać dowolny sposób dostawy)

Czy wysyłamy zamówienia zagranicę?

Tak. Koszt dostawy uzależniony jest od kraju wysyłki, wielkości paczki i wybranego przewoźnika. Dla każdego zamówienia ustalany jest indywidualnie. W celu kalkulacji kosztu dostawy do wskazanego miejsca, bardzo prosimy o kontakt mailowy: moma@momaayurveda.com UWAGA! W przypadku wysyłki zagranicznej nie ma możliwości opłaty za pobraniem.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia wynosi maksymalnie 1-2 dni robocze, liczone od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. W przypadku wybrania opcji płatności przelewem od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zamówienia opłacone i potwierdzone przed godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia.