Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Co ważnego powinieneś wiedzieć o spirulinie

Co ważnego powinieneś wiedzieć o spirulinie
Co ważnego powinieneś wiedzieć o spirulinie
Spis treści

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne staje się świadome odżywianie. Podstawą naszego zdrowia są prawidłowo funkcjonujące układy – trawienny i wydalniczy. Jeśli one działają prawidłowo, nasz organizm jest w stanie wyleczyć się z każdej choroby. Wysoko przetworzona żywność, GMO, alkohol, farmaceutyki, sztuczne suplementy – to tylko niektóre z powodów zakwaszonego i zatrutego toksynami organizmu. Dlatego zachęcamy do uzupełnienia codziennej diety o spirulinę, która w naturalny sposób oczyszcza organizm z toksyn i odkwasza go. Jednocześnie odżywia, regeneruje i przyśpiesza powrót do zdrowia. 

Oferowana przez nas spirulina jest w 100% czysta i bezpieczna, bez wypełniaczy i utwardzaczy, wolna od pochodnych GMO, metali ciężkich i substancji szkodliwych dla organizmu. Pochodzi ze źródła, które sprawdziliśmy osobiście. Farma, na której jest uprawiana jest pod stałą kontrolą laboratoryjną i posiada certyfikat Fair Trade i Organic. Sami stosujemy ją od lat!

Wysokiej jakości Spirulina (Arthrospira Platensis) hodowana jest przy użyciu prostych, ekologicznych metod, przyjaznych dla środowiska. Jedyna suszona na słońcu o wyjątkowej energii i delikatnym smaku. Doskonale uzupełnia i wkomponowuje się w zdrową dietę np. wegetariańską czy „raw food”. Jest naturalnym pokarmem, który dostarcza organizmowi szybkiej dawki energii i wartości odżywczych. Może być dodana do każdego z Twoich ulubionych posiłków, kanapek, sałatek oraz soków. 

Jako jedyni w Polsce sprowadzamy ją i sprzedajemy w naturalnej formie – suszonej na słońcu – czyli – crunchy.

Udostępnij ten wpis:

Autor

Natalia
Natalia
Od kilku lat współtworzę MOMA Ayurveda. Poszerzam swoją wiedzę o naturalnych sposobach powrotu do wewnętrznej równowagi w duchu ajurwedy i dzielę się nią z Wami. Praca z treścią, merytoryka – to mój główny zakres kompetencji. Prywatnie – mama dwójki dzieci. Dobra książka i szydełko – to to, co pozwala mi złapać oddech. Jak tylko pozwala czas, to szukam wytchnienia w górach i ukojenia w morskich falach.
Inne polecane wpisy
Spirulina dla dzieci i młodzieży
Spirulina dla dzieci i młodzieży

O właściwościach zdrowotnych spiruliny można by pisać wiele i sporo już o niej napisaliśmy. Na naszej stronie znajdziecie wiele informacji na jej temat. Wysoka zawartość składników odżywczych, witamin i minerałów…

Czytaj więcej »
17/08/2020