Darmowa dostawa od 200zł
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.
Search

Ajurwedyjskie pasty Apeiron

Ajurwedyjskie pasty Apeiron
Ajurwedyjskie pasty Apeiron
Spis treści

W odpowiedzi na Wasze potrzeby, systematycznie poszerzamy nasz asortyment. Do oferty dobieram produkty wpisujące się w naszą etykę pracy. Zależy nam na tym, aby to, co możecie kupić w naszym sklepie było skuteczne w działaniu dla poprawy ogólnego samopoczucia i zdrowia.
Dlatego też, w naszej ofercie, poza ziołami znajdziecie też oleje, herbaty, książki, produkty z miedzi i kosmetyki – w tym pasty do zębów.

Jeśli chodzi o dbanie o zęby, to wybraliśmy między innymi produkty marki Apeiron. Są to certyfikowane, nie testowane na zwierzętach kosmetyki. Lista składników, które są w nich zawarte, jest możliwie krótka. Skuteczność działania natomiast opiera się na odpowiednim połączeniu i doborze wysokiej jakości ziół.
W przypadku pasty do zębów, którą znajdziecie w naszej ofercie, jest to połączenie AŻ 24 ziół ajurwedyjskich. Wśród nich znajduje się między innymi: neem, goździki, głożyna pospolita, strączyn żółty, akacja, ukęśla indyjska, barleria i lukrecja.

Pozwalają one przeciwdziałać powstawaniu płytki nazębnej i namnażaniu bakterii, które mogą wpływać na pojawianie się ubytków. Co więcej wzmacniają i koją dziąsła. Zawartość cząsteczek ścierających natomiast sprawia, że w sposób delikatny wyczyścimy zęby.

Dodatkowo pasta zielona wzbogacona jest olejkiem z zielonej mięty. Niebieska, która nie zawiera mięty – polecana jest osobom, które stosują leczenie homeopatyczne. Są to produkty polecane dla całej rodziny. Nie zawierają zbędnych wypełniaczy i surfaktanów. Warto też mieć na uwadze, że do past nie jest dodawany fluor – jak dla mnie to bardzo ważne.

Dlaczego tak ważne jest dbanie o higienę i zdrowie jamy ustnej? Przeczytaj tutaj.

Udostępnij ten wpis:

Autor

Natalia
Natalia
Od kilku lat współtworzę MOMA Ayurveda. Poszerzam swoją wiedzę o naturalnych sposobach powrotu do wewnętrznej równowagi w duchu ajurwedy i dzielę się nią z Wami. Praca z treścią, merytoryka – to mój główny zakres kompetencji. Prywatnie – mama dwójki dzieci. Dobra książka i szydełko – to to, co pozwala mi złapać oddech. Jak tylko pozwala czas, to szukam wytchnienia w górach i ukojenia w morskich falach.
Inne polecane wpisy