Jakie są dostępne formy płatności?

Za wybrane produkty w naszym sklepie możesz zapłacić w wybrany przez Ciebie sposób:

  1. Przelew bankowy – zamówienie jest zrealizowane jak tylko przelew dotrze na nasze konto. Zaletą tej metody jest fakt, że nie trzeba przygotować gotówki przy odbiorze. Dodatkowo, taka forma płatności jest całkowicie bezpłatna bez względu na wielkość zamówienia. Dostępna jest również możliwość wpłaty na konto walutowe w euro.
  2. Szybkie płatności internetowe Dotpay.pl – zamówienie jest zrealizowane jak tylko przelew dotrze na nasze konto. Szybki i wygodny sposób dokonania płatności. Przelew wykonany za pomocą płatności internetowych dociera do nas w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia. Również przy tej metodzie nie trzeba pamiętać o przygotowaniu gotówki przy odbiorze przesyłki.
    Dostępne metody płatności: Szybkie przelewy: mTransfer, Płacę z Inteligo, Przelew z Bank BPH, Przelew 24 Bank Zachodni WBK, MultiTransfer, Nordea, iPKO (dawniej Inteligo PKO BP S.A.), Pekao24, Millenet (Millenium Bank SA), KB24 (Kredyt Bank SA), Sez@m (Bank BPH SA), Deutsche Bank, ING Online, CitiBank, BOŚBank24, eBGŻ, InvestBank, Fortis Bank Planet, VW Bank Direct, Credit Agricole Bank,
  3. Płatność przy odbiorze –  Zamówienie jest realizowane natychmiast. Płatność za przesyłkę następuje w chwili otrzymania przesyłki. Należy mieć przy sobie gotówkę, odliczoną kwotę.

Jaki jest numer konta do dokonania przelewu?

Płatności prosimy dokonywać na poniższy rachunek bankowy. Po wykonaniu przelewu można przesłać do nas drogą mailową potwierdzenie przelewu, co znacznie przyspieszy czas realizacji zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W tytule wpłaty prosimy wpisać numer zamówienia.

Dane firmy:

MOMA AYURVEDA
Marcin Skowroński
Os. Wieniawa 71/8
64-100 Leszno
NIP: 6971564441

Numer konta mBank: 60114020040000350277104273

Adres banku – mBank SA:
ul. Senatorska 18, Warszawa